O Ses Türkiye Jürilerinin haftalık alacakları ücretler belli oldu! İşte rakamlar

0
1125

Acun Ilıcalı’nın sunumu ile her sezon reyting rekorları kıran Türkiye’nin en iyi ses yarışması ‘O Ses Türkiye’nin yeni sezon hazırlıkları başladı. Yeni sezon çekimlerine başlanan O Ses Türkiye’nin ilk fotoğraf karesi programın yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı’dan gelirken, jürilerin alacakları ücretler de belli oldu.

Bu sezon jüri koltuğunda oturacak dört isim Seda Sayan, Hadise, Murat Boz ve Beyazıt Öztürk’ün bölüm başına alacağı ücretler netleşti. TV 8 ekranında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan O Ses Türkiye yeni sezonda jürilerine para akıtacak.

ACUN ILICALI KESENİN AĞZINI AÇTI
O Ses Türkiye’nin yapımcısı ve Sunucusu olan aynı zamanda da TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı, programda yer alacak olan Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’e vereceği ücretler ile yine gündeme geldi. Ilıcalı bölüm başı her jüriye 70 bin Türk Lirası ile 90 bin Türk Lirası ücret ödeyecek.

O SES TÜRKİYE JÜRİ ÜYELERİ HAFTALIK KAÇ PARA ALACAK?
Yeni sezon öncesi kadrosuna Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’ü katan O Ses Türkiye, eski jürileri Murat Boz ve Hadise ile izleyenleri ekrana kitlemeye hedefliyor. Yeni sezon öncesi Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’ün alacaları ücretler belli oldu.

TV8 ekranında yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan O Ses Türkiye ses yarışmasının jüri koltuğunda oturacak olan Seda Sayan, Hadise ve Murat boz yeni sezonda her yeni bölüm başına 70 bin Türk lirası alacak.

Bu sezon jüri üyeleri arasına sürpriz olarak katılan Türk televizyonlarının gelmiş geçmiş en iyi şovmeni Beyazıt Öztürk’e ise diğer jüri üyelerinden farklı olarak her hafta 90 bin Türk Lirası ödeme yapılacağı öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here