MasterChef Murat ortalığı birbirine kattı!

0
493

TV8 ekranında yayınlanan ‘MasterChef Türkiye’ programının en iddialı yarışmacıları arasında yer alan Murat Özdemir, yayındaki hal ve hareketleri olay oldu. MasterChef Murat, Jüri üyelerini çıldırtmakla kalmadı yarışmacıları da deliye çevirdi.

Türkiye’nin yakından takip ettiği yemek yapma yarışması ‘MasterChef Türkiye’de yarışmacı Murat Özdemir davranışları ile yarışmacıları ve izleyenleri çılgına çevirdi.

MasterChef Murat neden kovuldu?
‘MasterChef Türkiye’ yarışma programının iddialı ismi Murat, yarışmacı arkadaşlarını ve şefleri deliye döndürdü. Stüdyonun üst kısmında sürekli kendi kendine bağırarak konuşan, şeflerine sataşıp, yarışmacılara laf sokan Murat, beklenmedik bir tepki ile karşılaştı. Jürinin kararı ile yarışmadan alındı. Murat, yarışmacılara ve jüri üyelerine sıkıntı yaratması sebebi ile ‘MasterChef Türkiye’ yarışmasından MasterChef Murat diskalifiye edildi.

‘MasterChef Türkiye’ yarışmacısı Murat Özdemir’den takipçilerine küfür
Öztürk, sosyal medya hesabından canlı yayın açarak, herkese meydan okudu. Özdemir’in Ortaköy’de dayak yediği de iddia edildi.
Murat Özdemir, yaptığı canlı yayında öfkeden deliye döndü. Özdemir, “Gelin lan, topunuz gelin. Toplanın da gelin çünkü tek tek bir işe yaramazsınız.” dedi.