Hadise’den yarışmacıya ‘Yok Artık’ dedirtecek teklif geldi!

0
570

O Ses Türkiye’nin 12. Bölümü Pazar günü ekrana geldi. Acun Ilıcalı’nın sunumu yaptığı, Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın jüri olduğu O Ses Türkiye’de jüriler yarışmacıları kendi ekibine dahil edebilmek için kıyasıya yarıştı. Yarışmacıları ikna etmek isteyen jürilerden farklı farklı vaatlerde bulundular. Hadise’nin yarışmacıya sunduğu teklif ise izleyenleri şaşırtırken Beyazıt Öztürk’ün isyan etmesine neden oldu.

O Ses Türkiye ses yarışmasında sahne alan yarışmacı Sergio Gürlek, jürilerin dördünü de döndürmeyi başardı. Jurilerin tekliflerini dinleyen Gürlek’e Hadise’den çılgınca bir teklif geldi. Hadise, yarışmacıya birlikte dövme yaptıracaklarını söyledi. Beyazıt Öztürk ise bu teklifi duyunca adeta isyan etti ve ‘Bu vaatler çok büyüdü. Artık önünü kesmek lazım’ dedi.

11 Kasım Pazar akşamı TV8’de ekrana gelen O Ses Türkiye ses yarışmasında sahneye çıkan yarışmacı Sergio Gürler,  ‘Estarabim’ şarksını seslendirdi. Başarılı yarışmacı sesiyle dört jüriyi de döndürmeyi başardı. Yarışmacıyı ikna etmek için juriler aralarında yarışırken Hadise’den beklenmedik bir teklif geldi.

Hadise yarışmacıyı takımına alabilmek için, ‘Beni seçersen birlikte gidiyoruz ve dövme yaptırıyoruz. Şaka değil bu gerçek. Verdiğim sözleri her zaman tuttum’ dedi. Hadise kendisinde küçük de olsa 10 farklı dövme olduğunu da açıkladı.
Sergilediği performansla hem seyircinin hem de jürinin gönlünü kazanan yarışmacı Seda Sayan’ın takımına dahil oldu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here