Hülya Koçyiğit’in Sağlık Durumu Nasıl?

0
1072

Türk sinemasının efsane oyuncularından Hülya Koçyiğit, tedavi olmak için gittiği Amerika’da ameliyat oldu.

69 yaşındaki sanatçının akciğerinin sağ üst lobundaki kanserli bölge için New York’taki bir hastanede ameliyat olduğu ve operasyonun tamamlandığı bilgisi geldi. Koçyiğit’in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Usta sanatçı, akciğerinin sağ üst lobundaki kanserli bölge için New York’taki bir hastanede operasyon geçirdi.

HÜLYA KOÇYİĞİT’İN SAĞLIK DURUMU

Bir gazetede yer alan habere göre; New York’taki bir hastanede, Türkiye saati ile saat 18:00’da ameliyata alınan Türk Sineması’nın efsane ismi Hülya Koçyiğit’in ameliyatının bittiği ve sağlığının iyi olduğu bildirildi. Usta sanatçı yoğun bakımda tutuluyor.

Bir süredir akciğerlerinden rahatsız olan Hülya Koçyiğit, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile sevenlerinden dua beklediğini belirtti.

SEVENLERİNDEN DUA BEKLEDİ

Usta sanatçının açıklaması şöyle:

“Bugün benim için zor bir gün. Sizlere güzel haberler vermeyi umut ederek yazıyorum. Hala New York’tayım. Akciğerimin sağ üst lobundaki kanserli bölge için Presbyterian Hospital’da Dr. Nasser Altorki ve ekibi tarafından gerçekleştirilecek ameliyata gireceğim birazdan. Sizlerden, benim için dualarınızı esirgememenizi umut ediyorum. Her zaman güzel dileklerinizle yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Var olun.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here