Hadise’den Çok Sert Yanıt!

0
546
  • Hadise’nin adı, son dönemde cemiyet hayatının bilinen ailelerinden Arzu – Ömer Sabancı’nın ortanca oğlu Hakan Sabancı’yla anılıyor. Sabancı’nın VIP minibüsünde görüntülenen, evindeki doğum günü partisine bile katılan ünlü popçu konuyla ilgili ise sessizliğini koruyor.

Henüz belgelenemeyen bu gizli aşk, Hakan Sabancı’nın yakın zamanda ayrıldığı oyuncu Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar ile Hadise’yi karşı karşıya getirdi.

Aslışah Alkoçlar, Bebek’te karşılaştığı gazetecilerin sorularına öyle bir yanıt verdi ki, attığı taşla Hadise’yi hedef aldığı yorumlarına neden oldu.

Aslışah Alkoçlar’ı Hadise sorusu kızdırdı.

Türk popçularını beğenmediğini söyleyen Aslışah Alkoçlar, “Polemik yapmak istemiyorum ama Türk şarkıcılarının tarzlarını beğenmiyorum” dedi.

HADİSE VURDU GOL OLDU

Hadise’den Aslışah Alkoçlar’a yanıt gecikmedi.

Hadise, kraliçe tacının altına yazdığı Mevlana’nın “Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye” sözüyle Alkoçlar’a sert bir karşılık verdi. Fanları Hadise’yi “Kraliçemiz vurdu gol oldu” yorumuyla destekledi.

HADİSE İLE DEMET’İN ARASI AÇILIR MI?

Hadise ile Aslışah Alkoçlar arasındaki gerginliğin Demet Akalın’ı nasıl etkileyeceği ise merak konusu oldu. Hadise’nin plajında bu yaz sahne almaya hazırlanan Demet Akalın, geçen günlerde Bebek’te Aslışah Alkoçlar’la buluşmuş ve stil danışmanlığını artık ona emanet ettiğini açıklamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here