Ecem Çırpan: 1,65’lik adama aşık olmam!

0
131

Miss Turkey 2015 birincisi Ecem Çırpan, teve2’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Manken, Miss Turkey 2018 birincisi Çırpan, “2-3 cm’den bir şey olmaz mesela ama benimle birlikte olacak insanın 1,85 ve üzeri olması lazım. 1,65’lik bir adama aşık olmam herhalde” dedi.

1,85 metre boyu ile dikkat çeken, 22 yaşındaki Çırpan, katıldığı televizyon programında “Uzun boylu olmanın avantajları girdiğiniz her ortamda dikkat çekmeniz. Dezavantajı kıyafet açısında olabilir, başka da bir dezavantajı yok bence” dedi.

Kendisi gibi uzun boylu erkekler ile birlikte olabileceğini söyleyen Çırpan, “2-3 cm’den bir şey olmaz mesela ama benimle birlikte olacak insanın 1,85 ve üzeri olması lazım. 1,65’lik bir adama aşık olmam herhalde” yorumunu yaptı.

ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ

“İlk seçildiğimde yürüyüşümü eleştirmişlerdi, şimdi modelim” diyen Çırpan, “Dişlerime takmışları, şimdi yaptırdım. Ben voleybolcuydum, dişime darbe aldım ve yaptırmam gerekiyordu zaten. Bu eleştiriler vesile oldu” dedi.

“Yabancı mankenler dolar bazında kazanıyorlar. Moda haftasındaki defilelerde verilen ücretlerle ilgili yorum yapmayayım” diyen ünlü model, “Defile öncesi yediğime içtiğime dikkat ediyorum. 3 aydır spor yapamıyorum ama yürüyüş yapıp hareket halinde olmaya çalışıyorum” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here