Demet Akalın isyan etti! Haciz memurlarına demediğini bırakmadı

0
212

Demet Akalın, haciz için gelen memurların evindeki eşyalarına verdiği zararı görünce isyanını sosyal medya hesabında paylaştığı mesajla dile getirdi. Akalın, “Ben size ne yaptım” dedi.

Demet Akalın evine haciz gelmesinin ardından eşi Okan Kurt’a dava açmış ve çift 6,5 yıllık evliliklerini tek celsede noktalamıştı.

Haciz memurlarının işlem yaptığı sırada kopan hortum sebebi ile Akalın’ın evine su bastı. Evin sular içinde kalması ile yatak odası ve çocuk eşyaları kullanılmaz hale geldi.

Ünlü şarkıcı, isyanını Instagram sayfasında paylaştığı notla dile getirdi.

“Şimdi size ne diyeyim ben! Gelen avukat, gelen icra müdürü hakkınızda suç duyurusunu da yapacağım!Şu evimin sökemediğiniz, kopardığınız hortumlar bu yağmurda evi su bastırdı. Kurutma makinelerini de almışsınız, çocuğumun eşyaları perişan! Ya ben size o gün kendi ellerimle çay servisi yaptım. Müdüre güvendim, çektim çıktım evden kızımla! Bu evi bu hale getirecek ben size ne yaptım? Soruyorum ne yaptım? Borçlu beyefendiye, doğum yapan çocuğuna kızımın altınlarından götürmüştü koştura koştura babası. Ben sizden rica ettim. ‘Hira’nın ilk okul günü girmeyin odasına’ dedim. ‘Televizyon, klima ne varsa alacağız’ dediniz! Sizin derdiniz ben değilim, borçlunuz da ben değilim. O ‘formalite boşandı’ diyenlerin hepsini yüce Rabbim’e havale ediyorum! Nerede çocuk, nerede aile mahkemesi! Nerede benim hakkım!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here