Defne Samyeli’den samimi Cem Yılmaz itirafları! “Her şey onunla güzel”

0
473

Türkiye’nin dilinden düşmeyen aşkı Cem Yılmaz ile Defne Samyeli aşkı yine gündemde. Bu sefer Samyeli’nin verdiği bir röportajda anlattıklarından dolayı. Samyeli, Cem Yılmaz ile nasıl aşklarının başladığını verdiği röportajda anlattı. Samyeli yaptığı samimi açıklamalar ile dikkat çekti. Samyeli, ‘Her şey onunla güzel’ çıkışı ile aşkını bir kez daha ilan etti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşamaya başlayan Defne Samyeli, bir dergiye verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. Samyeli, Cem Yılmaz ile aşklarının nasıl başladığını anlattı.


İşte Defne Samyeli’nin açıklamalarından satır başları:

– Çok uzun yıllardır yakından olmasa da tanıdığım birisi Cem. Zaten seyircisi ve hayranıydım. Nasıl olmayayım? Yıldız olursunuz olmasına… Cem gibi komedyenliği, oyunculuğu, yazarlığı, çizerliği, sinemacılığı, müzisyenliği ile elini attığı her işte farkını ortaya koyarak yeni norm belirleyen kaç kişi var ki? Kişiliğini yakından tanıdıkça beğenim katlanarak arttı. Çok sahici, çok iyi kalpli, özenli, eğlenceli, harika bir insan.

– İlişki kararı diye bir şey yok aslında; her şey bir anda gelişti. Sanki zaten olması gereken buymuş, zaten biz berabermişiz ya da olmalıymışız gibi bir his. Her şey onunla güzel. Ortak bir dilimiz var, çok anlaşıldığımı ve karşımdakini çok anladığımı hissettim. Benim için çok değerli bir şey bu.

– Son birkaç yıldır meditasyonsuz geçirdiğim bir gün bile yok. Duygu dünyamın sağlığı, benim için bedenimden, yüzümden çok daha önemli. Orada fitness yoksa diğerlerinde de olamaz çünkü. Haftada üç ya da dört kez egzersiz yaparım. Zaten genetik olarak zayıf ve çok hareketliyim. Birkaç gün tatlı ve hamuru abartırsam devamındaki birkaç gün protein ve sebze ağırlıklı besleniyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here