Cem Yılmaz, Sahnelere geri dönüyor! Stand Up şovları başlıyor

0
393

Sinemada 20’nci yılını kutlayan Türkiye’nin en komik adamı, oyuncu Cem Yılmaz, Stand Up gösterilerini özlediğini söyledi. Yılmaz, “Stand Up gösterilerim için sahnede olmayı özledim. Gelecek yıl Mart ayından itibaren tekrardan sahneye çıkmaya başlayıp özlemi gidereceğim. Artık zamanı geldi” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde 55’incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında, Yavuz Turgul’un yönetmenliğini yaptığı ve Türk sinemasının üç önemli ismi Şener Şen, Çetin Tekindor ve Cem Yılmaz’ın aynı filmde buştuğu “Av Mevsimi” filminin özel gösterimi yapıldı.

Antalya Kültür Merkezi Aspendos Salonu’ndaki gösterimin ardından, yazar Yekta Koparan’ın moderatörlüğünde, Cem Yılmaz ve yönetmen Ömer Vargı söyleşiye katıldı. Eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli ile bazı sanatçılar da programı izledi.

“Her şey çok güzel olacak” filminin devamını çekeceklerini vurgulayan Yılmaz, “Stand up gösterileri için sahneye çıkmayı özlemişim. Mart ayından itibaren, sahneye çıkmaya başlayacağım. Artık zamanı geldi. Gösterimin adı, CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus. Seyirci bunu hak ediyor.” diye konuştu.

Yılmaz, “Sanat hayatınız boyunca en özel filminiz hangisiydi?” yönündeki soruyu “Bütün filmlerimi çok seviyorum, hepsi çocuğum gibi. Filmci olmaktan mutluyum. Sinema pahalı bir iş.” diye yanıtladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here