Ayşe Hatun Önal’dan “Birlikteyiz” Mesajı

0
486

Şarkıcı Ayşe Hatun Önal ile meslektaşı Cem Belevi, sonunda aşklarını itiraf etti. Dün Bebek’te kahvaltı yapan ikili, aynı saniyelerde sosyal medya hesaplarından Boğaz’dan geçen gemi videosu paylaşıp ‘Evet birlikteyiz’ mesajı verdi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’la kısa süreli aşk yaşayan Ayşe Hatun Önal, mutluluğu eski sevgilisinin adaşında buldu. Genç şarkıcı Cem Belevi’yle yaklaşık 10 gün önce ‘Selam Dengesiz’ adlı yeni albümünün lansmanında tanışan Önal, sonunda aşkını itiraf etti.

PAYLAŞTIKLARI KARE ELE VERDİ

Günlerdir magazin basınından köşe bucak kaçıp aşk sorularını cevapsız bırakan ikili, önceki akşam bir mekanda arkadaşlarının yaş günü partisine katıldı. Çift, dün öğlen de Boğaz’daki bir mekanda arka arkaya paylaşım yaptı. Güzel şarkıcının Boğaz’dan geçen bir yük gemisinin videosunu instagram’daki hikaye bölümünde paylaşmasından saniyeler sonra Cem Belevi’nin de aynı yerden aynı manzarayı paylaşması ikiliyi sosyal medyada takip eden hayranlarının gözünden kaçmadı.
Cem Belevi ile ilgili görsel sonucu

TEK KELİME ETMEMİŞLERDİ
Bugüne kadar haklarında çıkan aşk haberleri karşısında tek kelime etmeyen çiçeği burnunda çift, böylece birlikte olduklarını dolaylı da olsa hayranlarına duyurdu. İkilinin Boğaz manzarasına karşı romantik saatler geçirdiğini öğrenen sevenleri, “Artık Ayşe de Cem de gemileri yakıp aşklarını en sonunda itiraf etti” diye yorum yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here