Ayrılığı Yalanladı Ama…

0
497

Faruk Salman’ın 5 Haziran’da özgür kalacak olan Deniz Seki’yi terk ettiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Olayın detaylarını kaleme alan HT Magazin yazarı İpek Durkal, çarpıcı ifadelere yer verdi. Durkal’ın iddiasına göre; Faruk Salman, 128 haftadır aralıksız ziyaret ettiği nişanlısı Deniz Seki’yi, haklarında ayrılık dedikodularının çıktığı hafta, babası izin vermediği için görmeye gitmedi.

AVUKATI AÇIKLAMA YAPMIŞTI
5 Haziran Pazartesi günü 36 ay kaldığı cezaevinden çıkarak özgürlüğüne kavuşacak olan Deniz Seki’ye nişanlısından son hafta şoku. Geçtiğimiz günlerde çıkan ayrılık dedikodularını avukatı aracılığıyla yalanlayan Faruk Salman, her hafta aksatmadan ziyaret ettiği Seki’yi 128 hafta sonra ilk kez ziyaret etmeyerek kafaları karıştırdı.

AYRILIK NEDENİ BABA MI?
İddialara göre Salman’ın babası, tahliye sonrası evleneceği söylenen oğlunu baskılarla Seki’den ayırmaya çalışıyor. ” Çocukluk aşkım” dediği Seki’yi 22 yaşındayken terk eden iş adamının ünlü şarkıcıyı tahliyesine bir hafta kala yine terk ettiği konuşuluyor. Salman’ın babasının, Seki’yi kaçak olduğu günlerde polise ihbar eden kişi olduğu da söyleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here