Aslı Enver Kararını Verdi!

0
1094

Aslı Enver, Murat Boz ile Barışınca ‘Kardeşim Benim 2’de Rol Almaya Karar Verdi

Aslı Enver, Murat Boz ile olaylı ayrılığın ardından barışma kararı almıştı. Çift barışınca Enver, ‘Kardeşim Benim 2’ de rol almaya karar verdi.

Eser Yenenler’in villasındaki skandal parti sonrası Aslı Enver, Murat Boz’u terk etmişti. Çift, olaydan günler sonra yaptıkları açıklamalarda partiden önce ayrıldıklarını açıklamıştı. Ayrılık itirafına rağmen sosyal medyada takipleşmeye devam eden çiftin, geçen hafta barıştıkları ortaya çıkmıştı. ‘Kardeşim Benim’ de oynayan Enver, filmin ikincisinde de rol almaya karar verdi.

SEVGİLİSİ İLE BARIŞINCA FİLMDE ROL ALMAYA KARAR VERDİ

Sürpriz barışma, Boz’un ayrılmadan önce Enver’le oturdukları Kuruçeşme’deki eve kalan eşyalarını almaya gitmesiyle gerçekleşti. Evde oyuncuyla karşılaşan şarkıcı, “Birbirimiz için değerliyiz. Görüşmememiz için bir neden yok” diyerek Enver’in gönlünü aldı. Bunun üzerine Enver, çekimleri temmuzda başlayacak ‘Kardeşim Benim 2’de rol almaya karar verdi.

“FİLMİN PR’A İHTİYACI YOK”

Bebek’te bir mekânda arkadaşlarıyla buluşan Enver, Boz’la başrollerinde yer aldıkları ve ilişkilerinin başladığı ‘Kardeşim Benim’in devam filminin PR’ı için barıştıkları haberleri hatırlatılınca, “Filmin böyle bir PR çalışmasına ihtiyacı yok” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here