Acun Ilıcalı: Şeyma’yı çok kıskanıyorum

0
494

CNN Türk’te seyircisi ile buluşan “Buket Aydın ile 40’ta” konuşan Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı hakkında çok samimi açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, ‘Şeyma’yı çok kıskanıyorum, rahatsız da ederim kendisini öyle durumlarda’ dedi.

CNN Türk’te başlayan ‘Buket Aydın ile 40’ta’ programının ilk konuğu Türk televizyonun reyting kıran yarışma programlarının yapımcısı, sunucusu ve televizyon patronu Acun Ilıcalı oldu. Ilıcalı özel hayatından, gündeme dair birçok soruyu içtenlik ile cevapladı.

Buket Aydın, televizyon patronu Ilıcalı’ya eşi Şeyma Subaşı’nı kıskanıp kıskanmadığını sorunca Ilıcalı, “Mesela kıyafet giyerken siz aslında bizim baktığımız açıdan bakmıyorsunuz. Ben Şeyma’nın kıyafetlerinde Esat’ın Hande var mesela ona soruyorum ‘Bundan rahatsız oluyor musun?’ diye ‘Olmuyorum’ diyor. Ben oluyorum ne yapacağız? Bu konularda kıskançlığım gerçekten var. Fakat bir yandan da bakıyorum şimdi niyette zaten bozukluk yok. O böyle cıvıl cıvıl giyinmek istiyor böyle. Baharsa ona göre şort giymek istiyor, onu giymek istiyor, bunu giymek istiyor. Hemen bir check ediyorum yanımdaki kızları. Sırf Hande’ye değil yani, yoksa Hande ile teşkilat mı yaptı diye düşünebiliriz. Kendi kızıma bile sorduğum oluyor mesela ‘Ne düşünüyorsun?’ diye” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here