AnaSayfa Haber - Spor Videolar Diziler Oyun Televizyon Rehberi Sinemalar
Vamp kadın
Vamp kadın
Vamp kadın
Geri Dön

Bu tarz makyaj, gizemli, tehlikeli ve şehvetlidir. Karşısındakini baştan çıkarmak ister ancak kendini ağırdan satmayı da ihmal etmez.

Bu modern ve seksi tarz ile hem karşınızdakini şaşırtabilir hem de tüm güçleri elinizde tutabilirsiniz. Bunu başarıp başaramayacağınızdan emin değilseniz şunu bilin ki, vamp bir kadına dönüşmek hiç de zor değil.

Bu makyaj tipinde dudaklara hangi renk ruj sürerseniz sürün mutlaka parlatıcı kullanmalısınız. Böylece cezbedici yüz hatlarınızda gözleriniz de dudaklarınız kadar dikkat çekici olacaktır. Özellikle şeffaf ve simli parlatıcılar bu yılın trendleri arasında. Dudaklar koyu mor ve pembenin yumuşak tonlarında parıltılarla çekici hale getirilirken, gözler dumanlı yeşil ve mavi tonlarıyla gizem saçıyor. Makyajınızı yaparken dumanlı renklerin gözlere derin bir anlam kattığını unutmayın.

Uzman önerileri

1. adım: Parmağınızla biraz parlatıcı far alıp göz kapaklarınızın üstüne sürün. Ardından henüz hiç far sürülmemiş göz kapaklarınızı bir miktar parlatıcı ile ışıldatın.

2. adım: Teninizin doğal renginden biraz daha koyu bir ton pudra ile yanaklarınızın ortaya çıkmasını sağlayın. Ardından bir iki dokunuş parlatıcı simle yanaklarınza ışıltı katın.

3. adım: Dudaklarınıza ruj sürmeden evvel biraz parlatıcı sürün. Ardından rujunuzu sürüp tekrar parlatıcı ile dudaklarınıza bir dolgunluk ve seksilik katın.

Etno etkiler
Duygusal temaslar
Hint güneşi

Bu yaz nasıl makyaj yapmalı?


Vamp kadın içeriği

vampkadin

24
24
24
24
24
24
lif
buzMurat Boz Davalık!!!
Murat Boz Davalık!!!
 İki vokalisti ve bir dansçısı, kendilerini sigortasız çalıştırdığı iddiasıyla Murat Boz’a iş mahkemesinde dava açt...
      Cem'den Rekor
      Barıştılar...
      Göbek mi Atayım
 
Flamenko’nun usta ismi İstanbul’da
Flamenko’nun usta ismi,Paco Pena’nın baş dansçısı Angel Munoz İstanbul’da Dünyanın en iyi flamenko dan...
Kuzey Güney 23. Bölüm
Kuzey Güney 23. Bölüm
 Kuzey Güney 23. Bölümde Neler Olacak? Kuzey’in gece kulübünün önünde Simay&rsq...
      Yahşi Cazibe
      Lale Devri
      Dedektif Memoli