Seda Sayan’dan takipçisine tepki: Yok 75 tatlım!

Yaptırdığı estetik operasyonlarla adından sıkça söz ettirmeyi başaran 58 yaşındaki Seda Sayan’ın yayınladığı son fotoğrafı sosyal medyada gündem …

By

Yaptırdığı estetik operasyonlarla adından sıkça söz ettirmeyi başaran 58 yaşındaki Seda Sayan’ın yayınladığı son fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu.

Doğum günü kutlamasında arkadaşlarıyla bulaşan ünlü şarkıcı, geceden paylaştığı fotoğrafa, “Canımın doğum günü bugün, iyi ki doğmuş benim güzel arkadaşım. En güzel yılları sağlıkla yaşasın inşallah” notunu yazdı.

Kısa sürede büyük ilgi gören fotoğraf 60 binden fazla beğeni aldı. Geçirdiği estetik operasyonlar sonucu yıllar geçtikçe gençleşen Sayan, fotoğrafına filtre de uygulayınca bir hayli değişti.

Ünlü şarkıcıyı tanımakta zorlanan takipçileri, Instagram gönderisine esprili yorumlar yaptı. Bir takipçisinin “Kim der 63 yaşında” yorumuna Seda Sayan’dan cevap gecikmedi: Yok 75 tatlım!

Seda Sayanın fotoğrafına yapılan yorumlardan bazıları şöyle:

“Seda abla 18’ine geri dönmüş”, “En küçük Seda Sayan duruyor”, “Seda ablacım 15 yaşına dün mü girdin sen”, “Seda Sayan’ı çok sonra tanıdım”

“Seda Sayan’a bak, kıskanmamak elde değil”, “Bu kadın hiç yaşlanmıyor”, “en güzeli Seda Sayan”, “Bu iksirden ben de istiyorum”, “Herkesten genç çıkmışsın ablam”

SEDA SAYAN’I İKNA EDEMEDİ!

Seda Sayan ve Safiye Soyman, koronavirüs salgını nedeniyle geçtiğimiz kasım ayında evde buluşmayı tercih etmişti. İkili, birlikte çektikleri bir videoyu Instagram’da paylaşmıştı.

Seda Sayan, videoda kendini hayli beğendi ve “Bu filtre iyiymiş” yorumunu yapmıştı. Safiye Soyman ise “Filtre yok bu filtresiz halimiz görün işte” demişti.

Bunu da sevebilirsiniz.