Selena Gomez: Yıllarca karmaşa içinde yaşadım

ABD’li şarkıcı Selena Gomez, son birkaç ayını aşk hayatı üzerine düşünerek geçirdiğini açıkladı. Newsette’e konuşan Gomez, “Şu anda …

By

ABD’li şarkıcı Selena Gomez, son birkaç ayını aşk hayatı üzerine düşünerek geçirdiğini açıkladı.

Newsette’e konuşan Gomez, “Şu anda yaptıklarımın hiçbiri önceden sahip olduğum düşünce yapısından kaynaklanmıyor” dedi.

28 yaşındaki şarkıcı, “Müziğimde yaşanan en büyük şey Lose You to Love Me (Beni Sevmen İçin Seni Kaybetmem Gerekti) şarkısıydı” diyerek sözlerini şu şekilde sürdürdü:

‘İNANAMADIĞIM BİR AN YAŞADIM’

“İnanamadığım bir an yaşadığımı hatırlıyorum çünkü birinci ve ikinci gün tepkiler çılgıncaydı ve gülümseyerek ‘İşte bu yüzden buna değer’ dediğimi hatırlıyorum.”

‘YILLARCA KARMAŞA İÇİNDE YAŞADIM’

“Bunca yıl süren karmaşa, aşık olmak, tüm bu şeyler… Ve sonunda da temiz bir sayfa oldu. Üstelik herkesin hoşuna gittiği için bile değildi. Sadece yaşadığım her şeyi neden yaşadığımın farkına vardım.”

Hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda da bulunan Selena Gomez, akıl sağlığı ile ilgili konuşarak kendi mücadelelerinden bahsetmenin neden önemli olduğuna değindi.

Gomez, “Sorunlara dair konuşmaktan çekinmeyen bir anne tarafından yetiştirildiğim için bu bana bir tabu gibi görünmedi” ifadelerini kullandı.

BİPOLAR OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI

28 yaşındaki ABD’li şarkıcı, Massachusetts eyaletinde bulunan Boston’daki hastaneye son zamanlarda yaptığı ziyaret sırasında bipolar bozukluğu olduğunu öğrendiğini söylerken, artık bu durumun kendisini korkutmadığını söyledi.

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS / INSTAGRAM

Bunu da sevebilirsiniz.