Justin Bieber: İlk kez çok huzurluyum

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, model Hailey Baldwin ile 2018’de sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Çift, daha sonra ailelerinin ve …

By

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, model Hailey Baldwin ile 2018’de sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu.

Çift, daha sonra ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir tören düzenlemişti.

Hayatıyla ilgili zaman zaman yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Bieber, bu kez akıl sağlığı ile ilgili konuştu.

26 yaşındaki Kanadalı oyuncu, YouTube Originals’ın yeni belgeselinin ikinci bölümü Justin Bieber: Next Chapter’da şu ifadeleri kullandı; “Gerçekten intihara meyilli olduğum zamanlar oldu. Sürekli acı hissediyordum. Bunu hissetmemeyi hissetmeye tercih ederim” diye düşünüyordum.

Justin Bieber, “İnsanlara, üzülmemiş gibi yapmak zorunda değilsiniz” diyerek sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Belirli bir şekilde davranmak zorunda değilsiniz. ‘Kimseniz o olmak yeterli’ diyebilen bir lider gibi olmak istiyorum. Hayatımda ilk kez kendimi çok huzurlu hissediyorum.”

Bieber, daha önce de kişisel gelişimi ile ilgili de konuşarak, artık ilişkilerinde ve manevi olarak kendisine daha çok güvendiğini belirtmişti. Şarkıcı, “İlişkilerimde çok daha fazla güven var. Gerçekten, ‘Adamım bu acı dinecek mi?’ diye düşündüğüm zamanlar oldu. Artık sadece Tanrı’yla aramdaki ilişkide umudum var. Korkuya ve geçmişe dayanmıyor. Sadece kim olduğuma dayanıyor.” demişti.

Pandemi dönemiyle ilgili de konuşan Justin Bieber, “Bir adım geri çekilip birbirimize odaklanmamızı sağladı. Bu güzel bir şeydi ve albüm üzerinde çalışmaya dönüştü” ifadelerini kullanmıştı.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM

Bunu da sevebilirsiniz.