Tülin Şahin: Leyla bana çok şey kattI

Kızı Siena Leyla’nın babası, Portekizli Pedro de Noronha ile mahkemelik olan Tülin Şahin, InStyle dergisine röportaj verdi. 20 yıldır podyumda …

By

Kızı Siena Leyla’nın babası, Portekizli Pedro de Noronha ile mahkemelik olan Tülin Şahin, InStyle dergisine röportaj verdi.

20 yıldır podyumda yürüyen kıdemli manken, “İşimi hâlâ ilk günkü aşkla yapıyorum. Çok çalışkan ve disiplinliyim. Bir asker gibiyim. Tüm sektör bilir bunu” diye konuştu.

Dinlenmek kelimesini bile unuttuğunu söyleyen Tülin Şahin, “Bebeğimi uyutur uyutmaz ütü yapıyorum, çamaşır yıkıyorum, kızımın yemeğini hazırlıyorum” dedi.

Kızının doğumundan sonra hayatındaki değişiklikleri anlatan Şahin, “Siena Leyla bana çok şey kattı. Daha sabırlı olmayı öğretti. Beni törpüledi. Hayatı yeniden keşfetmemi sağladı. Sayesinde zamanı iyi kullanmam gerektiğini anladım. Artık bir güne 72 saat sığdırıyorum” diye konuştu.

Annelik konusunda da konuşan Tülin Şahin, “Anne olmaya bayıldım. Kendimi buldum. Hamilelik döneminde canımın istediğini yedim. Sonrasında da kiloları hiç dert etmedim. Bedenim hâlâ ‘spor yap’ demiyor. Bu sürecin tadını çıkarıyorum. Kolay mı; sonuçta 9 ay boyunca içerde bir insan ürettim” dedi.

Tülin Şahin, geçtiğimiz yıl nisan ayında iş insanı Pedro de Noronha ile Portekiz’de evlendiğini belirtmişti. Kasım 2019’da da kızları Siena Leyla’yı kucaklarına alan çift mahkemelik oldu. Bu arada ikilinin resmi olarak evlenmediği ortaya çıkmıştı.

Şahin, “Doğum sonrası eski fiziğime dönmem konusunda ağır baskı yaptı. 5 aylık kızıma bile ‘Şişman’ dedi. Böyle terbiyesizce tartışmalara maruz kaldım.” demişti.

Noronha da şu yanıtı vermişti; “Portekizcede ‘gorda’ hem ‘şişman’ hem de ‘canım’ anlamındadır. İnsan kızına ‘canım’ dediği için elaleme rezil edilir mi? Diğer tüm suçlamaların da basit açıklamaları var. Ama bunları anlatmanın yeri medya değil. Tülin’e de son birkaç aydır defalarca dediğim gibi, onun bana gösterdiği büyük öfkeye sevgiyle cevap vereceğim. Çünkü bana bu yakışır” diye konuştu.

Bunu da sevebilirsiniz.