Zeynep Özkaya’nın sevgilisi Oğulcan Can kimdir, kaç yaşında?

Bir neslin hafızasında yer eden Sihirli Annem dizisinde oynadığı Çilek karakteriyle beğeni toplayan Zeynep Özkaya, sevgilisi Oğulcan Can ile …

By

Bir neslin hafızasında yer eden Sihirli Annem dizisinde oynadığı Çilek karakteriyle beğeni toplayan Zeynep Özkaya, sevgilisi Oğulcan Can ile birlikte Youtube’da videolar çekerek takipçilerinin beğenisi topluyor. Peki, ‘Oğulcan Can kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne?’

Zeynep Özkaya ile Oğulcan Can çifti, zaman zaman sosyal paylaşım sitesi Instagram’dan beraber oldukları fotoğraflar paylaşıyor. Son olarak Oğulcan Can’ın doğum gününü kutlayan Zeynep Özkaya, “Günün anlam ve önemini belirten bir post bırakıp yatıyorum. Birlikte daha nicelerine, iyi ki doğdun sevgilim” mesajı paylaştı. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı on binlerce kez beğenildi.

OĞULCAN CAN’IN HAYATI

Oyuncu Zeynep Özkaya’nın sevgilisidir. 2016 yılında Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başlayan Oğulcan Can, 2020’nin şubat-Haziran ayları arasında aynı üniversitede, öğretim görevlisi asistanlığı görevinde bulunmuştur. Temmuz-eylül ayları arasında da Teknosa’da stajyerlik yapmıştır.

Oğulcan Can milli yüzücüdür. Türkiye Kulüplerarası Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası’nda yarışmasının yanı sıra, alt yaş kategorisinde uluslararası organizasyonlarda Türkiye’yi temsil etmiştir.

1998 doğumlu olan Oğulcan Can, 2020 yılı itibariyle 22 yaşındadır.

Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @ogulcan_can kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Bunu da sevebilirsiniz.