Reynmen, Uluslararası Göç Filmleri Festivali’nin sunucusu oldu! Reynmen (Yusuf Aktaş) kimdir?

Reynmen adıyla tanınan fenomen Yusuf Aktaş, Göç Filmleri Festivali’ni sunacak. Reynmen’in partneri, Oylum Talu olacak. Reynmen, şarkıları ve …

By

Reynmen adıyla tanınan fenomen Yusuf Aktaş, Göç Filmleri Festivali’ni sunacak. Reynmen’in partneri, Oylum Talu olacak. Reynmen, şarkıları ve hayat hikayesiyle merak konusu oluyor. Komedyen, senarist ve yapımcı Cem Yılmaz’ın kuzeninin oğlu olan ve Ela şarkısıyla yıldızlaşan Yusuf Aktaş aslında kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir? İşte Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş’ın hayat hikayesi!

Rekor izlenme sayısına ulaşan Ela şarkısıyla şöhretini iyiden iyiye arttıran Reynmen, şimdi de sunuculuk yapmaya hazırlanıyor. Uluslararası Göç Filmleri Festivali’nin kapanış ve ödül törenleri için teklif alan Reynmen, sunumu Oylum Talu ile birlikte gerçekleştirecek.

Yaptığı şarkılarla kısa sürede milyonların sevgisini kazanan ünlü fenomen Reynmen, sosyal medya üzerinden bir canlı yayına katıldı. Reynmen takma adıyla tanınan Yusuf Aktaş, hayranlarını üzecek bir karar açıkladı. Aktaş, İstanbul’u terk edeceğini ve ailesiyle birlikte Sivas’a yerleşeceğini söyledi. Reynmen, ne zaman gideceği ve İstanbul’a dönüş yapıp yapmayacağı konusunda herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Ünlü fenomen Reynmen, imajını baştan aşağıya değiştirdi. Yaptığı son şarkısı Ela ile Spotify gibi platformlarda rekor başarılara imza atan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, sosyal medya hesabından paylaştığı yeni imajıyla hayranlarının büyük beğenisini topladı.

İŞTE REYNMEN’İN YENİ İMAJI;

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile akraba olan, Reynmen takma adıyla tanınan fenomen Yusuf Aktaş, bir magazin muhabirine saldırma haberleriyle gündemde. Ela şarkısıyla bir günde tık rekoru kıran, adını Dünya listelerine yazdıran Reynmen, kendisi hakkında konuşan kişilere de cevap vermekten geri durmuyor. Magazin muhabirine saldırıp hakaretler savuran Reynmen, büyük tepki toplamaya başladı. Peki Reynmen kimdir? Bu zamana kadar neler yapmıştır? İşte Reynmen’in hayatı hakkında tüm bilinmesi gerekenler!

REYNMEN KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

1995 yılında İstanbul’un Bağcılar ilçesinde doğdu. Liseyi açık öğretimle tamamlamıştır. Aslen Sivaslı’dır. Annesinin adı Hasibe Yılmaz Aktaş’tır. Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans eğitimi almaktadır. Vine uygulamasıyla sosyal medyaya adım atmış, Scorp adlı uygulamada çektiği videolarla fenomen olmuştur. Sonrasında YouTube üzerinden videolar yayınlamaya başlamıştır.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısına düet yapmıştır. Komedyen Cem Yılmaz ile Aktaş’ın annesi, dayı – hala çocuklarıdır. Annesinin kuzeni olan Cem Yılmaz ile de görüşmektedir.

Bunu da sevebilirsiniz.